м. Чернівці, Ірини Вільде, 13 +38 095 041 40 74 drukcv95@gmail.com

Сувенірна продукція

13.02.2021 admin Comments Off

В умовах зростання конкуренції без створення фірмового стилю неможливо розвивати бренд, просувати послуги на ринку. Необхідно боротися за свого клієнта, за лідерські позиції в наданні товарів або послуг. Як? Підтримуючи зв’язок з клієнтом, періодично нагадуючи про себе. Якщо нудною інформаційної розсилкою спецпропозицій Ви будете надто нав’язливі, то є спосіб дієвіший. Який? Сувенірна брендована продукція. Вона має масу переваг, головна з яких – постійне потрапляння в поле зору споживача. Адже стикаючись щодня з ім’ям бренду, при потребі продукту або послуги – клієнт зупинить вибір на Вас, а не на конкуренті. Також це підвищить статус як партнера, постачальника, адже Ви продемонструєте, що цінуєте його.

Яку сувенірну продукцію краще вибрати

Кожна компанія приймає рішення, яку продукцію використовувати у вигляді подарунків партнерам або клієнтам. Замовника може обмежити тільки його фантазія. Але фахівці в сфері маркетингу радять вибирати продукцію, що буде корисна в побуті, залишить приємний післясмак, тим самим буде працювати в якості реклами. Найбільш популярні:

– powerbank, флешка;

– чашка, термокружка;

– запальничка;

– канцелярське приладдя, таке як ручки, олівці, календарі, блокноти;

– футболка, кепка або інші текстильні вироби.

Нанесення логотипу на різний текстиль, гаджети та інші матеріали не вимагає значних капіталовкладень, тому замовляйте тиражами сувенірну продукцію, що не тільки буде виконувати представницьку функцію, а й примножить доходи компанії.